See on suursugune ja naiselik juukseaksessuaar, mis toob Sinu välimusse killukese müstikat ja luksust. Klambrit ehib tihe narmastik fassetitud lillasid klaashelmeid, mille sügav toon mängib valguse käes rikkalikult ja elegantselt. Tugev hõbedasest metallist automaatmehhanism (prantsuse klamber) tagab, et Sinu soeng püsib laitmatult paigal, pakkudes samas mugavust kogu päeva vältel. See on aksessuaar, mis räägib kandja heast maitsest ja armastusest detailide vastu, olles ühtaegu praktiline ja erakordselt kaunis.
Sobivad sündmused: See juukseklamber on suurepärane valik pulmadeks, tähtpäevadeks või teatrikülastuseks. Samuti on see ideaalne viis lisada värvi ja isikupära oma igapäevasele kontoririietusele, muutes lihtsa soengu hetkega eriliseks. Ootamatu stiilinipp: Lilla ja hõbe moodustavad vapustava komplekti koos halli, tumeveini või süsimusta riietusega. Proovi seda kanda koos lohvaka punutud patsi lõpus või kinnita see kõrva kohale küljele, kui kannad juukseid lahtiselt – see raamib nägu kaunilt ja lisab pilgule sära. Täieliku harmoonia saavutamiseks kombineeri see meie lillade või kirkate kristallkõrvarõngastega. |
Tehnilised andmed:
Mõõdud:
Tootekood: 90557H00011EL |
Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.
Omniva pakiautomaat , Smartpost pakiautomaat
Tule H&A Accessories esinduskauplusesse pakile ise järgi. Asume Vaala keskuses, aadressil Lõõtspilli 2, Rakvere. Kauplus on avatud E-R 10:00-18:00 00 ja L 10:00-16:00. Pühapäeval on pood suletud.
Paki kättesaamine
Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile SMS-teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Paki kättesaamiseks sisesta ekraanil SMS-is märgitud uksekood. Selle peale avaneb kapiuks ja pakk ongi käes!

Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.