See on elegantne ja luksusliku olemusega ehe, mis püüab pilku oma sügava ja salapärase värvitooniga. Kaelakee koosneb ühtlastest ploomililla läikega pärlitest, mis on üksteisest eraldatud peente sõlmedega – see traditsiooniline meetod tagab kee ilusa langevuse ja vastupidavuse. Eriti mugavaks muudab ehte tugev magnetkinnitus, mis võimaldab keed sekunditega peale panna ja eemaldada. See on täiuslik aksessuaar neile, kes otsivad klassikalist vormi, kuid soovivad eristuda tavapärasest valgest pärlist.
Sobivad üritused: pidulikud õhtusöögid, teatrikülastused, ametlikud vastuvõtud, sügis-talvised eriüritused Stiliseerimisnipp: Ploomililla on suurepärane värvitoon, mis lisab sügavust hallile, hõbedasele või mustale riietusele. Tänu mugavale magnetkinnitusele ja klassikalisele pikkusele sobib see ehe ideaalselt ka kiireks kontoristiili värskendamiseks, lisades koheselt annuse luksust. |
Materjal:
Mõõdud: lühike Tootekood: 90470000075E3 Värv: Ploomililla / Tume purpurne |
Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.
Omniva pakiautomaat , Smartpost pakiautomaat
Tule H&A Accessories esinduskauplusesse pakile ise järgi. Asume Vaala keskuses, aadressil Lõõtspilli 2, Rakvere. Kauplus on avatud E-R 10:00-18:00 00 ja L 10:00-16:00. Pühapäeval on pood suletud.
Paki kättesaamine
Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile SMS-teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Paki kättesaamiseks sisesta ekraanil SMS-is märgitud uksekood. Selle peale avaneb kapiuks ja pakk ongi käes!

Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.