Sõrmus – Kuldsed topeltringid

9,95 

Sõrmuse suurus: individuaalne

Laos

Kirjeldus

See kulla värvi, avatud välimuse ja individuaalsuurusega sõrmus on midagi väga erilist, sest sõrmuse mõlemas otsas on tsirkooniumoksiidkiviga haru. 0,4 cm tsirkooniumoksiidid on helepruuni värvi, optimaalselt valgustatud ja säravad nagu kaks tähte.

avatud ring
Kuldset värvi
Kaks tsirkooniumoksiid kivi

Arvustused (0)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Kohaletoimetamine

Omniva pakiautomaat ,  Smartpost pakiautomaat

Tule H&A Accessories esinduskauplusesse pakile ise järgi. Asume Vaala keskuses, aadressil Lõõtspilli 2, Rakvere. Kauplus on avatud E-R 10:00-18:00 00 ja L 10:00-16:00. Pühapäeval on pood suletud. 

Paki kättesaamine

Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud   mobiiltelefonile SMS-teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Paki kättesaamiseks sisesta ekraanil SMS-is märgitud uksekood. Selle peale avaneb kapiuks ja pakk ongi käes!

Tootekood: 9117H400015EK Kategooria: