Hõbedased tumehalli kiviga rõngaskõrvarõngad
19,95 €
Elegantse musta disainiga rõngaskõrvarõngad sädeleva kristallkaunistusega, mis lisavad su välimusele glamuuri.
Materjal: vask/plaadistus
Värvus: tume hõbedane, must
Kaunistatud valgete tsirkoonkividega
Mõõdud:
Laos
Nende kaunite kõrvarõngaste must viimistlus koos sädeleva kristalliga loob muljetavaldava ja peene välimuse. Keskne must kristall on raamitud väikeste sillerdavate kivikestega, mis annavad kõrvarõngastele luksusliku sära. Klassikaline ja stiilne disain teeb neist sobiva aksessuaari nii argipäevaks kui ka pidulikeks sündmusteks. Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, et pakkuda mugavust ja vastupidavust. Need kõrvarõngad toovad esile su isikupära ja lisavad igale välimusele täiusliku lõppviimistluse.
Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.
Omniva pakiautomaat , Smartpost pakiautomaat
Tule H&A Accessories esinduskauplusesse pakile ise järgi. Asume Vaala keskuses, aadressil Lõõtspilli 2, Rakvere. Kauplus on avatud E-R 10:00-18:00 00 ja L 10:00-16:00. Pühapäeval on pood suletud.
Paki kättesaamine
Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile SMS-teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Paki kättesaamiseks sisesta ekraanil SMS-is märgitud uksekood. Selle peale avaneb kapiuks ja pakk ongi käes!

Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.