Rõngaskõrvarõngad – Kuldne ketirida
12,95 €
Moodsa ketidisainiga kuldse tooniga rõngaskõrvarõngad, mis lisavad välimusele stiilset aktsenti.
Laos
Need kuldse viimistlusega rõngaskõrvarõngad ühendavad klassikalise vormi ja modernse ketimotiivi, luues ajatu ja trendika aksessuaari.Kõrvarõngaste disain koosneb üksteisega ühendatud ketilülidest, mis annavad neile dünaamilise ja väljendusrikka välimuse. Rõngakujuline vorm ja särav kuldne toon muudavad need sobivaks nii igapäevaseks kandmiseks kui ka pidulikeks sündmusteks. Ideaalne valik neile, kes soovivad rõhutada oma isikupärast stiili ja lisada välimusele elegantse, kuid trendika elemendi.
Toote omadused:
Kaetud 18K kollase kullaga.
Lülikett
Kuldne
Läbimõõt 2,8 cm Laius 0,5 cm.
Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.
Omniva pakiautomaat , Smartpost pakiautomaat
Tule H&A Accessories esinduskauplusesse pakile ise järgi. Asume Vaala keskuses, aadressil Lõõtspilli 2, Rakvere. Kauplus on avatud E-R 10:00-18:00 00 ja L 10:00-16:00. Pühapäeval on pood suletud.
Paki kättesaamine
Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile SMS-teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Paki kättesaamiseks sisesta ekraanil SMS-is märgitud uksekood. Selle peale avaneb kapiuks ja pakk ongi käes!

Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.