Käeehe – tumesinised klaashelmed
3,95 €
Elegantne ja sügavsinine klaashelmestega käevõru, mis lisab teie stiilile värskust ja kuninglikkust.
Laos
See kaunis käevõru on valmistatud läikivatest ja lihvitud sinistest klaashelmestest, mis annavad sellele rikkaliku ja luksusliku välimuse.
Elastne disain võimaldab käevõru lihtsalt kanda ja sobib ideaalselt igas suuruses randmetele. Sügavsinine toon toob esile rahu ja tasakaalu, muutes selle aksessuaari ideaalseteks lisandiks nii igapäevastele kui ka pidulikele riietustele. Sobib suurepäraselt kingituseks erilisteks hetkedeks või lihtsalt enda hellitamiseks.
Toote omadused:
Värvus: sügavsinine
Materjal: klaashelmed
Veniv
Läbimõõt: 4,7 cm
Klaaskivi läbimõõt: 0,6 cm
Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.
Omniva pakiautomaat , Smartpost pakiautomaat
Tule H&A Accessories esinduskauplusesse pakile ise järgi. Asume Vaala keskuses, aadressil Lõõtspilli 2, Rakvere. Kauplus on avatud E-R 10:00-18:00 00 ja L 10:00-16:00. Pühapäeval on pood suletud.
Paki kättesaamine
Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile SMS-teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Paki kättesaamiseks sisesta ekraanil SMS-is märgitud uksekood. Selle peale avaneb kapiuks ja pakk ongi käes!

Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.